Historie

S prodejem nových vozů jsme začali již v roce 1992 jako jeden z prvních autorizovaných dealerů vozů značky Daewoo. Pro tento účel jsme vystavěli autosalon a servis v Chabařovicích, kde jsme nabízeli plných 14 let prodejní a servisní komplexní služby. Za tu dobu jsme získali mnoho spokojených zákazníků, kteří se dodnes vrací do našeho autosalonu a servisu.

Rok 2004 byl přelomový pro Daewoo, protože v tomto roce došlo ke změně názvu značky, novým vlastníkem jihokorejské automobilky společností GM, na značku CHEVROLET.

V roce 2006 jsme se rozhodli vybudovat nový autosalon a servis CHEVROLET přímo v Ústí nad Labem a v únoru 2007 proběhlo jeho slavnostní otevření. V roce 2009 jsme se také stali koncesionářem vozů PEUGEOT tak, abychom našim zákazníkům mohli rozšířit nabídku.

Na začátku roku 2014 se rozhodla značka Chevrolet ukončit prodej nových vozů na evropských trzích při zachování stávajících servisních služeb.

V dubnu 2017 jsme zahájili spolupráci se značkou Nissan a stali jsme se jediným autorizovaným prodejcem a servisem vozů Nissan v Ústeckém kraji.

V autosalonu a servisu v Ústí nad Labem jsou Vám k dispozici profesionálně vyškolené prodejní a poprodejní týmy, které jsou připraveny Vám vyjít maximálně vstříc. Díky bohatým zkušenostem Vám můžeme nabídnout kvalitní a komplexní služby. Stačí jen nás navštívit a vybrat si ze široké nabídky.

Nahoru

FAIR AUTOTOP, s.r.o.

Chevrolet, Peugeot, Nissan


Podhoří 371/7

Ústí n. L. - Všebořice

PSČ: 400 10


IČ: 25012878


Tel: +420 475 225 586

Email: info@autotop-ul.cz


Otevírací doba:

Servis a náhradní díly

7:00 - 17:00 (Po - Pá)

8:00 - 12:00 (So)


Email: servis@autotop-ul.cz


FAIR AUTOTOP, s.r.o.FAIR AUTOTOP, s.r.o.
Nákup vozu O nás FAIR AUTOTOP, s.r.o.
Náš tým Nabídka Peugeot
Historie Nabídka Nissan
Náš Facebook
Servis Kontakt
Servisní služby Kde nás naleznete
Objednávka servisu Kontaktní formulář

© 2012-2017 FAIR AUTOTOP, s.r.o.

Vytvořil Tomáš Kapitán, www.kepty.cz

FAIR AUTOTOP, s.r.o. má více jak dvacet let zkušeností s prodejem nových automobilů. Od značky Daewoo, přes značku Chevrolet, až ke značce Peugeot a Nissan. Poskytujeme náhradní díly na modely Daewoo, Chevrolet, Peugeot a Nissan, dále také servis Daewoo, Chevrolet, Peugeot a Nissan.

Obrázky zde uvedené jsou ilustrativní. Uvedená vyobrazení představují obecnou nabídku produktů a mohou se od běžné úpravy produktů odlišovat. Pro konkrétní nabídku se prosím obracejte na naše prodejce. FAIR AUTOTOP, s.r.o. si vyhrazuje právo kdykoliv bez ohlášení zejména upravit, dokončit, změnit specifikaci, barvu a vzhled těchto produktů. Při objednávce servisu je nutné uvést správné telefonní číslo. Obratem budete kontaktováni servisním technikem na potvrzení času servisu. Bez telefonického potvrzení nelze objednávku servisu dokončit.