Věrnostní program

Naše společnost FAIR AUTOTOP, si váží Vás, našich současných, ale i budoucích zákazníků, a proto děláme vše pro Vaši spokojenost s cílem poskytnutí nejkvalitnějších služeb. Navíc nabízíme možnost získat ještě něco navíc nebo za zvýhodněných podmínek. Proto jsme pro Vás, naše zákazníky, připravili servisní věrnostní programy FAIR PLUS a ECONOMY CHEVROLET SERVIS!

Jak se zapojit do těchto programů: stačí jediné - neměnit to, s čím jste spokojeni a dál využívat servisních služeb v našem autorizovaném servisu FAIR AUTOTOP, s.r.o. Nejste-li zatím naším zákazníkem, stačí si zakoupit u naší společnosti nový automobil ze široké nabídky. Takto jednoduše získáte kartu věrnostního program "FAIR PLUS".

Pro více informací o věrnostních programech a jejich výhodách pro Vás, nás kontaktujte nebo navštivte v našem servisním a obchodním centru firmy FAIR AUTOTOP, s.r.o., Podhoří 371/7, 400 10 Ústí nad Labem – Všebořice (naproti HP Tesco).

Věříme, že věrnostní programy naší společnosti Vám přinesou maximální odměnu a povedou k ještě větší spokojenosti s našimi službami včetně zajištění hladkého a bezproblémového provozu Vašeho vozu Chevrolet nebo Daewoo.

Nahoru

FAIR AUTOTOP, s.r.o.

Chevrolet, Peugeot


Podhoří 371/7

Ústí n. L. - Všebořice

PSČ: 400 10


IČ: 25012878


Tel: +420 475 225 586

Fax: +420 475 225 587

Email: autosalon@autotop-ul.cz


Otevírací doba:

Servis a náhradní díly

7:00 - 17:00 (Po - Pá)

8:00 - 12:00 (So)


Email: servis@autotop-ul.cz


FAIR AUTOTOP, s.r.o.FAIR AUTOTOP, s.r.o.
Nákup vozu O nás FAIR AUTOTOP, s.r.o.
Nové vozy PEUGEOT Náš tým Nabídka Peugeot
Předváděcí vozy PEUGEOT Historie Náš Facebook
Ojeté vozy
Kontakt
Servis Kde nás naleznete
Servisní služby Kontaktní formulář
Objednávka servisu
Věrnostní program

© 2012-2014 FAIR AUTOTOP, s.r.o.

Vytvořil Tomáš Kapitán, www.kepty.cz

Chevrolet - FAIR AUTOTOP, s.r.o. má více jak dvacet let zkušeností s prodejem nových automobilů. Od značky Daewoo, přes značku Chevrolet, až ke značce Peugeot. Poskytujeme náhradní díly na modely Daewoo, Chevrolet a Peugeot, dále také servis Daewoo, Chevrolet a Peugeot.

Obrázky zde uvedené jsou ilustrativní. Uvedená vyobrazení představují obecnou nabídku produktů a mohou se od běžné úpravy produktů odlišovat. Pro konkrétní nabídku se prosím obracejte na naše prodejce. FAIR AUTOTOP, s.r.o. si vyhrazuje právo kdykoliv bez ohlášení zejména upravit, dokončit, změnit specifikaci, barvu a vzhled těchto produktů. Při objednávce servisu je nutné uvést správné telefonní číslo. Obratem budete kontaktováni servisním technikem na potvrzení času servisu. Bez telefonického potvrzení nelze objednávku servisu dokončit.